Eğitim

Briç ve Briç EğitimiEğitmenimiz Onur Ertekin ve öğrencileri

Briç, bir deste oyun kâğıdı ile; ikişer ikişer eşleşmiş 4 oyuncu arasında oynanan bir kâğıt oyunudur. Bu oyun, dünya üzerindeki milyonlarca insanın hobisidir, müzik gibi evrensel bir dildir, insan zekâsının keşfettiği en mükemmel kart oyunu olarak adlandırılır. Kişilerin sosyalleşmesi ve zihinsel fonksiyonları üzerinde olumlu etkileri bilimsel olarak da kabul gören bir gerçektir.

Herkes briç öğrenebilir. Briç oyununu öğrenme sürekli bir durumdur. Her oyunda bir şeyler öğrenirsiniz.

Hoşgörü Briç İhtisas Spor Kulübü olarak tüm yıla yayılmış, belirli programlar çerçevesinde yeni başlayan veya değişik sevilerdeki kulüp üyeleri ve/veya misafirlerine yönelik seviye geliştirme kurslarımızla her yıl çok sayıda talebe ve yetişkin oyuncuya briçi öğrenip, severek oynayabilecekleri keyifli bir ortam sağlamaktayız.

Kulübümüzde yapılan turnuva organizasyonlarında görev alan direktörlerimiz ve eğitim programlarımıza katılan eğitmenlerimiz Eğitmenlik ve Direktörlük belgesi bulunan, konularının uzmanı, briçteki seviyeleri yüksek Türkiye çapında briç oyuncularıdır.

Hafta içi veya hafta sonu, gündüz veya akşam kurslarımız, oluşturulan her grup için yeni bir program başlatmak suretiyle tüm yıl boyunca kesintisiz olarak devam etmektedir.


Detaylı bilgi ve size uygun gelecek bir program için lütfen bizleri arayınız.

Eğitmenlerimiz

Onur Ertekin
İsmail Kandemir
Süleyman Kolata